ŠPORTOVÝ DEŇ CECHU PEKÁROV A CUKRÁROV, NOVÁ ĽUBOVŇA 2007

10.07.2007, 10:01, Miroslav Almasi

V sobotu 23. júna 2007 sa na futbalovom ihrisku v Novej Ľubovni uskutočnilo za účasti majiteľov pekární, resp. cukrární a ich zamestnancov s rodinnými príslušníkmi podujatie pod názvom "Športový deň pekárov a cukrárov východného Slovenska".  O toto podujatie bol skutočný záujem o čom svedčí aj fakt, že podujatia sa zúčastnilo viac ako 350 ľudí.


Podujatie bolo zo strany organizátorov perfektne zvládnuté. Touto cestou vyslovujem úprimné poďakovanie organizátorom podujatia  - pekárni Kristián s.r..o., Stará Ľubovňa, ktorí skutočne pripravili pre nás všetkých kvalitné podujatie. Hoci počiatočná nepriazeň počasia robila organizátorom vrásky na čele, podujatie sa napokon po oficiálnom otvorení naplno rozbehlo. Hneď v úvode to bol futbalový zápasom medzi pekármi košického a prešovského kraja.
O tom, že počasie bude priať tejto akcii svedčil aj fakt, že už na konci futbalového duelu na účastníkov spoza mrakov pokukovalo slnko, čo predznamenalo skvelý štart pre ďalšie aktivity pripravené pre tých najmenších. Okrem športových hier, to bola aj ukážka zásahu hasičského a záchranného zboru a policajného zboru. Mimo toho účastníkom spríjemňovala celú akciu hudobná skupina v podaní mladých ľubovnianskych talentov.
Na záver treba povedať, že podujatie sa podarilo zorganizovať aj vďaka našim sponzorom a podporovateľom cechu - firmám Assist s.r.o., Backaldrin Slovensko, Cessi a.s., Ekvia s.r.o., Mantler, Old Herold Hefe, Lesaffre Slovensko,  Pfahnl Slovensko a  Zeelandia, ktorým patrí srdečná vďaka.

 
« Späť


Diskusia: "ŠPORTOVÝ DEŇ CECHU PEKÁROV A CUKRÁROV, NOVÁ ĽUBOVŇA 2007"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre