Komentáre

IX. VALNÉ ZHROMAŽDENIE CPaCVS

Dňa 23. novembra 2016 sa konalo v reštaurácii Penzión-restaurant STEFANI v Smižanoch v poradí 9. valné zhromaždenie Cechu pekárov a cukrárov východného Slovenska .

Na Valné zhromaždenie bolo pozvaných 32 členov cechu, svoju účasť potvrdilo 26 členov, prítomných bolo celkovo 21 čelnov cechu. Na valnom zhromaždení boli postupne prezentované správy dozornej rady o hospodárení cechu za roky 2012 až 2016 spolu so správou predstavenstva o aktivitách realizovaných v rovnako sledovanom období.

 

V programe rokovania valného zhromaždenia vystúpila firma Ekvia s.r.o., s prezentáciou svojich noviniek v sortimente a s ponukou riešenia legislatívnych požiadaviek v oblasti označovania výrobkov prostredníctvom internetového portálu ekviapremiumpro.sk. K problematike určovania výživových hodnôt vystúpila aj prednášajúca Ing. Alica Stavová PHDr. zo spoločnosti  AEON Consult, s.r.o. na tému výživové hodnoty na balených výrobkoch a označovanie výrobkov na predajných miestach.

Na záver rokovania valného zhromaždenia cechu predseda cechu p. Ján Paciga predstavil plán aktivít a rozpočet pre rok 2017, ktorý je zhrnutý v záverečnom protokole z rokovania.

 Zatiaľ nie sú vložené žiadne príspevky.
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár: